Máme dobrou zprávu pro posluchače pořadu Petra Kocmana "Country je všechno co se mi líbí", které vysílá pravidelně každé pondělí od 20:00 na Country rádiu. Kromě premiéry a reprízy si pořady teď budete moci nově poslechnout také jako podcast na Spotify, ve službě Anchor. Vše naleznete buď na www.anchor.fm nebo si můžete stáhnout přímo aplikaci Anchor, kam zadáte Petr Kocman a vstoupíte na Petrův podcast, kde naleznete archiv pořadů. Hezký poslech!

Příznivci Petra Kocmana a zejména ti, kteří mají rádi duet "Já to nejsem", který Petr nazpíval s Luckou Vondráčkovou, budou mít naprosto jedinečnou příležitost ji slyšet živě na koncertě! V pátek 13.srpna Petr totiž Lucku přivítá jako speciálního hosta během svého vystoupení na festivalu "Country Fontána" na pražské Štvanici. Koncert začíná v 19:40!

V sobotu 3.července od 18:00 bude Petr Kocman hostem pořadu Country rádia "Srdcem v country". Povídat se bude nejen o Petrových současných aktivitách, ale i o festivalu Porta, kde letos vystoupí jako host v "Hodině hvězd", při vzpomínce na legendy české country Mirka Hoffmanna a Michala Tučného.

Petr Kocman má pro své fanoušky dobrou zprávu. V rámci rozvolňování se mohou již uskutečnit některé koncerty a prvním z nich je festival Country Fontána, který proběhne také v Ostravě na Slezskoostravském hradě v sobotu 12.června. Jako jednoho z hostů tam uvítají Petra Kocmana s jeho doprovodnou kapelou, který se na letošní první živé vystoupení velice těší. Pražská Country Fontána byla přesunuta na pátek 13.srpna a tam se na Petrovo vystoupení můžete těšit také.

V sobotu 27.2. bude mít na YouTube premiéru oficiální Lyrics Video k písni Petra Kocmana "Motorová pila". Sledovat ji můžete na kanálu Petra Kocmana, ale také na skvělém portálu Hraju Česky.

I v roce 2021 můžete poslouchat pravidelné hodinové pořady Petra Kocmana "Country je všechno, co se mi líbí", které se vysílají každé pondělí od 20:00 do 21:00 na Country rádiu. Posluchači se mohou těšit na muziku, kterou Petr vybírá ze svého vlastního archívu, který čítá několik tisíc CD. Pravidelně tak můžete slýchat úplné novinky ze scény americké country, country hitparád, ta nejzajímavější současná CD a singly, různé hudební rarity a lahůdky, ale i country třeba z ´70 ´80 nebo´90 let, také výběr toho nejlepšího z české country, novinky a drby ze světa country, ale i písničky které nejsou ryze country, ale od různých rockových, jazzových, swingových, popových, bluesových interpretů, kteří se k country hrdě hlásí. A občas také zavítá nějaký zajímavý známý host. Zkrátka, každý milovník country si určitě přijde na své :-)

Navzdory všemu, co se kolem nás v současné době děje, vám ze srdce přeji pokud možno klidné Vánoce, abyste je mohli strávit s lidmi, které máte nejraději a kteří vás naplňují štěstím, klidem a jistotou v životě. Přeji vám také krásný a úspěšný nový rok 2021 a doufám, že se v něm budeme už ve zdraví a bez různých opatření scházet třeba na mých koncertech, nebo u mých rozhlasových pořadů. Zkrátka, přeji vám vše dobré a zdravou mysl...! :-) Good Luck! PK

Petr Kocman společně s Jiřím Vondráčkem a VOKOBERE v průběhu listopadu a prosince natáčí videoklip k jejich vánoční písničce "Vánoční odpuštění". Natáčet se bude v krásném kostele svatého Jana Křtitele ve staré Hostivaři v Praze.

 

Příznivci country v Čechách se konečně dočkali své oblíbené hudby na obrazovkách České televize!

Od září běží jednou týdně na ČT Art skvělý a výpravný americký dokument z roku 2019 s názvem „Country Music“, který mapuje celou éru country od jejich úplných začátků. Vidět tak můžete unikátní současné, ale především archivní fotografie a videa, zajímavé komentáře a rozhovory s mnoha slavnými umělci, nejen ze světa country, jako třeba Kris Kristofferson, Vince Gill, Marty Stuart, Ricky Skaggs a mnoho dalších.

 Celkem Česká televize odvysílá 6. dílů, které můžete vídat každou neděli ve večerních hodinách na ČT Art. Kofboj doporučuje! :-)

Díky pandemii koronaviru se letos bohužel neuskutečnil každoroční festival Porta v Řevnicích, kam je Petr Kocman se svojí doprovodnou kapelou často zván na vystoupení a kde také již mnoho let usedá v odborné porotě. Letos se jako porotce zúčastní také, ale hlasovat se bude po internetu, takže se bude jednat o tzv. e-porotu :-) Finální koncert za účasti vítězů proběhne 17.10. v Hálkově divadle v Nymburce od 18:00. Členové poroty jsou: Petr Kocman, Voxel, Petr Bende, Pavel Žalman Lohonka, Slávek Janoušek, Míša Leicht z kapely COP, Pavlína Jíšová a Jarda Samson Lenk.

Obrázek aktuality

Aktuality

© 2017 Petr Kocman. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.