Dlouho očekávané nové studiové album, které vychází po 8 letech je oficiálně v prodeji!

Na albu s názvem "Mr.Country" naleznete 14 nových písní, z toho hned 4 speciální duety!

Album se pokřtí v Praze 1.února v krásném podniku "U Brabců", kde proběhne koncert PK s doprovodnou kapelou, za účasti kmotra a hostů. Na únor je připravena i edice alba na flash disku! Veškeré informace o křtu, balíčcích vstupenek naleznete na Petrových sociálních sítích.

Album Mr.Country můžete objednávat ZDE.

1.února od 19:00 se odehraje v Berouně mé speciální vystoupení se špičkovou bluegrassovou kapelou Monogram, která je mimo jiné držitelem ocenění Mezinárodní Bluegrassové Asociace IBMA. S kapelou se známe již mnoho let, v minulosti jsem je měl na svém koncertě jako hosty, nebo jsem jim křtil nové CD, takže jsem s radostí vyslyšel přání pořadatele koncertů v sále berounského pivovaru Berounský medvěd na výjímečné společné vystoupení. Uslyšíte mé písničky tak, jak je neznáte, tedy v akustické úpravě, ale zavzpomínáme pár skladbami i na naši společnou lásku legendární kapelu Greenhorns, ve které jsem strávil krásných 12 let po boku Honzy Vyčítala. Bude to skutečně neobvyklý večer, tak si přijďte s námi zazpívat…

V červnu měla na Spotify, YouTube Music, iTunes, Deezeru a dalších stovkách populárních platforem premiéru nová píseň Petra Kocmana "Dva klobouky", kterou složil společně s textařkou Hankou Sorrosovou a nazpíval ji jako duet se známou zpěvačkou a herečkou Petrou Černockou. V říjnu byla oficiálně nasazena do hitparády "Česká dvanáctka" Českého rozhlasu a v prosinci byla odměněna cenou v podobě stříbrného šperku s českými granáty ve tvaru mikrofonu. Cenu si Petr s Petrou přebrali z rukou moderátora hitparády Martina Hrdinky během rozhovoru v Českém rozhlase. Cena je udělována pouze té písni na hitparádě, ve které hlasují posluchači prostřednictvím sms, a která se udrží v žebříčku maximální počet dnů, tedy rovné 3 měsíce! Petr všem fanouškům a posluchačům moc děkuje za hlasy!!! Na píseň se můžete těšit na novém připravovaném Petrově albu "Mr.Country", které vyjde v roce 2023!

Pro velký zájem právě opět vychází po třech vyprodaných edicích 2CD "Petr Kocman - Best Of 1995-2015! Jedná se o výběrové dvojalbum na kterém je celkem 44 písniček z různých alb, včetně mnoha rarit, duetů např. s Luckou Vondráčkovou, Honzou Nedvědem, Tomášem Linkou, Honzou Vyčítalem, Jirkou Vondráčkem a dalšími, ale také několika bonusovými písněmi, jež se objevily pouze na tomto albu! Zakoupit lze na koncertech Petra Kocmana nebo přes e-shop zde na stránkách.

Na YouTube je lyrics video k novému duetu "Dva klobouky" Petra Kocmana s legendou české hudební scény Petrou Černockou! Více o vzniku písně se dozvíte na YouTube v infu pod klipem. Duetu bude součástí nového CD Petra Kocmana, které vyjde v roce 2023. 

9.května v 9:00 měla na YouTube, Spotify a iTunes premiéru nová píseň Petra Kocmana s názvem "Nepočítej se mnou dál". Píseň složil PK před 20lety a více se o ní dozvíte při sledování na YouTube, kde je popsána i legenda, jak, kdy a kde vznikla... NEPOČÍTEJ SE MNOU DÁL: https://www.youtube.com/watch?v=d-ww61gHWXk

Kvůli pandemické situaci byl pořadatel Vánočního koncertu Petra Kocmana v KC Zahrada z nařízení městské části Praha 11 nucen plánovaný koncert 16.12. zrušit. Koncert je přesunut na 19.května! Petrovi je to velice líto, obzvlášť, když se jednalo o Vánoční koncert, ale na všechny se těší v květnu!

Ve čtvrtek 16.prosince 2021 pořádá Kulturní Centrum Zahrada na Praze 11 (Chodov) od 20:00 koncert Petra Kocmana s kapelou, kde zazní jeho nejznámější písničky, ale i ty nové a v adventním čase pochopitelně dojde i na Petrovy Vánoční skladby a mnohé další. Vstupenky lze zakoupit ZDE Více informací na KC Zahrada

Máme dobrou zprávu pro posluchače pořadu Petra Kocmana "Country je všechno co se mi líbí", které vysílá pravidelně každé pondělí od 20:00 na Country rádiu. Kromě premiéry a reprízy si pořady teď budete moci nově poslechnout také jako podcast na Spotify, ve službě Anchor. Vše naleznete buď na www.anchor.fm nebo si můžete stáhnout přímo aplikaci Anchor, kam zadáte Petr Kocman a vstoupíte na Petrův podcast, kde naleznete archiv pořadů. Hezký poslech!

Příznivci Petra Kocmana a zejména ti, kteří mají rádi duet "Já to nejsem", který Petr nazpíval s Luckou Vondráčkovou, budou mít naprosto jedinečnou příležitost ji slyšet živě na koncertě! V pátek 13.srpna Petr totiž Lucku přivítá jako speciálního hosta během svého vystoupení na festivalu "Country Fontána" na pražské Štvanici. Koncert začíná v 19:40!

Obrázek aktuality

Aktuality

© 2017 Petr Kocman. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.