Pro fanoušky Petra Kocmana, kteří jsou milovníky moderních technologií a muziku neposlouchají nejen z CD, či vinylu, máme dobrou zprávu. Petrova CD "Dej country štěstí" a "Best Of 1995-2015" jsou i na Spotify a iTunes. CD "Crazy Man" se tam objeví v krátké době také, stejně jako i další nahrávky, které pořídil na další desítky desek jako host třeba s kapelou Fešáci, Schovanky, Honzou Nedvědem, Zuzanou Stirskou & Gospel Time, Věrou Martinovou, Frantou Sahulou a Synové výčepu, Tomášem Linkou a dalšími. Písničky, které nahrál a nazpíval na alba společně s Honzou Vyčítalem a kapelou Greenhorns, jsou tam některé taktéž.

V sobotu 21. prosince se od 19:30 v klubu Varšava na pražských Vinohradech uskuteční vánoční koncert Petra Kocmana s Jiřím Vondráčkem s VOKOBERE a hosty! Ke společnému hraní přijala pozvání skvělá houslistka Helén, ale také vynikající pianista Filip Šašek, který s VOKOBERE jel již v roce 2016 jako host společné turné s Luckou Vondráčkovou. Těšit se můžete samozřejmě i na vánoční písničky... a také na další hosty... :-)

V pátek 22.listopadu vystoupí Petr Kocman se svojí doprovodnou kapelou od 19:30 na krásném zámku Štiřín na Praze - západ, nedaleko Kamenice. Během koncertu se můžete těšit nejen na Petrovy hity, ale i na několik koncertních premiér! To vše doprovázeno světly, které ještě více podtrhnou atmosféru překrásného zámku Štiřín. Informace o vstupenkách a jejich zakoupení na stránkách www.zamek-stirin.cz a také na www.ticketstream.cz. V místě konání je také krásné golfové hřiště a skvělá restaurace. Parkoviště přímo před zámkem a lze využít také MHD z Prahy!

Petr Kocman dostal ke 40.narozeninám jako dárek od svého kamaráda vynikajícího britského zpěváka, kytaristy a skladatele písničku, kterou společně nazpívali jako duet. Jmenuje se "Honky Tonk Saturday Night" a oba pánové k ní za doprovodu kapely Amplified Acoustic Band natočili o prázdninách i videoklip, který bude v v krátké době oficiálně vypuštěn na YouTube!

V neděli 1.října bude odvysílán na všech frekvencích Českého rozhlasu Region - tedy po celém území republiky - historicky první díl nového pořadu s názvem FOLKPARÁDA! Bude vysílána pravidelně každou neděli od 20:00 - 21:00 a jejími průvodci budou zpěváci Petr Kocman, Petr Bende, Denisa Marková a také dramaturg Českého rozhlasu Region Petr Vacek. O jakou hitparádu se jedná, jaké písničky uslyšíte a na jaké hosty se můžete těšit, se dozvíte právě již tuto neděli! Tak nezapomeňte poslouchat... :-)

Opět po roce, tentokrát 23.září, zavítá Petr Kocman se svojí doprovodnou kapelou do jihomoravské Kuřimi, kde odehraje od 20:00 koncert v restauraci "U bizona". Těšit se můžete nejen na Petrovy nejznámější písně, ale i na speciální sérii světoznámých hitů od Petrových oblíbených interpretů jako např. Rolling Stones, Beatles, ZZ Top, Eagles, Chuck Berry a dalších. Informace o vstupenkách v restauraci U Bizona - Jungmannova 1069, nebo na tel. čísle 775 232 458 u paní Kraušnerové.

Na YouTube je ke shlédnutí anglická verze nové písničky "Nostalgie dnů vánočních (Gambler Hell)", která se jmenuje "Blue". Písničku Petr složil, zaranžoval a nahrál v americkém Los Angeles, Las Vegas a San Diegu a přizval do ní skvělého amerického rappera Bone Dixona! Klip k anglické verzi je téměř totožný s českou, jen se liší v některých záběrech a střizích!

Jako každý rok, i letos si v divadle Gong Petr Kocman pro své fanoušky přichystal speciální koncert s videoprojekcí, světelnými efekty, novými i staršími písničkami, které za se za léta staly hity, nový videoklip k písni "Nostalgie dnů vánočních (Gambler Hell)", kterou natáčel v USA s americkým rapperem Bone Dixonem, ale především zajímavé hosty!

V loňském roce PK natáčel ve studiu v Las Vegas, Los Angeles a San Diegu svoji novou písničku "Nostalgie dnů vánočních (Gambler Hell)", kterou složil společně s textařkou Hankou Sorrosovou. Do písně si přizval skvělého amerického rappera Bone Dixona a jako úplně první tak v historii české hudby představil a uvedl na scénu - jako zpěvák, aranžér a producent - styl Country-Rap! K zajímavostem patří také to, že basu nahrával jeden z renomovaných hollywoodských hudebníku a producentů, který spolupracoval např. se Stingem, Eagles, nebo Eltonem Johnem.

Obrázek aktuality

Aktuality

© 2017 Petr Kocman. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.