Speciální koncert PK v Praze v divadle Gong 28. března 2017!!!

Jako každý rok, i letos si v divadle Gong Petr Kocman pro své fanoušky přichystal speciální koncert s videoprojekcí, světelnými efekty, novými i staršími písničkami, které za se za léta staly hity, nový videoklip k písni "Nostalgie dnů vánočních (Gambler Hell)", kterou natáčel v USA s americkým rapperem Bone Dixonem, ale především zajímavé hosty!
Tentokrát na jevišti přivítá poprvé od doby, kdy hrávali společně, svého tatínka zpěváka a kytaristu Zdeňka Kocmana, skvělou country zpěvačku Denisu Markovou, kterou fanoušci znají díky jejím hitům jako např. Zamilovaná, Mám já to štěstí a mnohé jiné, nebo z prvního country muzikálu v Čechách "Benzín & Mejkap", kde se setkávali při společném zpívání i s Petrem Kocmanem. na tomto koncertě vystoupí exkluzivně po delší odmlce! A jako speciální host vystoupí Štěpán Kojan - frontman legendární rockové kapely KEKS a určitě zazní i jejich největší hit "Víš" a další..

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:
Pokladna divadla Gong - Sokolovská 191, Praha 9 / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
TICKETPORTAL - www.ticketportal.cz

Obrázek aktuality

Aktuality

© 2017 Petr Kocman. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.